Můj PVS
Můj Portál veřejné správy

Nové formuláře ČSSZ pro rok 2009

Česká správa sociálního zabezpečení zavádí od ledna 2009 nové služby (formuláře):
Nová verze

Byla uvolněna verze 3.0 programu Můj PVS obsahující tyto změny. Viz popis změn verze.

Stáhnout lze ze stránek verze.

Upgrade

Vzhledem k tomu, že jde o rozsáhlé změny, je cena upgrade na novou verzi stanovena jako 20% z pořizovací ceny, minimálně však 2.000 Kč bez DPH. Cena upgrade verze pro střední školy je stanovena na 500 Kč bez DPH.

Zakoupením upgrade na verzi 3.0 získáváte i možnost podávat nové přiznání k DPH platné od 1.1.2009 - pokud splňujete další licenční podmínky podávání DPH.

 
Zakoupením tohoto upgrade získáte i automatický update programu po celý rok 2009 na další možné změny podání na ČSSZ. Navíc program bude brzy k dispozici i pro .NET Framework 2.0 až 3.5, aby byl jednodušeji instalovatelný i na Windows Vista.
 
Objednání

Objednávky můžete posílat e-mailem na mujpvs@gmail.com - v objednávce prosím uveďte fakturační údaje a kontaktní e-mail, kam chcete zaslat licenční soubor. Po zaplacení faktury dostanete rozšířený licenční soubor, stáhnete si aktualizaci a můžete program používat pro nová podání.

Informace obsažené na této stránce byly poslány všem uživatelům e-mailem. Pokud jste je nedostali, napište, doplníme Vás do našeho seznamu.


ČSSZ v roce 2009 - další informace

Nový 10-místný variabilní symbol

V roce 2009 začne ČSSZ používat nové variabilní symboly pro zaměstnavatele. Nové variabilní symboly budou vygenerovány začátkem ledna 2009. Zaměstnavatelům zašle ČSSZ oznámení v průběhu ledna 2009.

Na základě těchto faktů: 

  • roční ELDP za rok 2008 je nutno podávat formulářem ELDP a ne ELDP09
  • pokud se uživatel na PVS přeregistruje na nový 10-místný variabilní symbol, již nemůže podávat formuláři ELDP a PRIHL pro rok 2008
  • roční ELDP 2008 je možno podávat až do konce dubna 2009 
  • nová podání ELDP09 a ONZ je možno podávat i se starým 8-místným variabilním symbolem

doporučujeme všem našim uživatelům přeregistrovat se na nový 10-místný variabilní symbol až po podání ročních ELDP za rok 2008, tedy někdy v dubnu či květnu.